BIURO RACHUNKOWE „Biuroela”

ELŻBIETA PEŁCZYŃSKA

SIEDZIBA:

91-409 ŁÓDŹ,

ul. Pomorska 86 lok. 4u

Tel: 504 514 826

E-mail: biuroela@onet.pl

Wypełnij formularz znajdujący się obok i wyślij do nas swoją wiadomość. Skontaktujemy się z Tobą możliwie szybko.

Formularz kontaktowy:

Twoje dane są bezpieczne i będą wykorzystywane tylko w celach kontaktowych

Mapa dojazdu:

Polityka Prywatności

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania – przesyłając prośbę na: biuroela@onet.pl. Administratorem danych osobowych jest Biuro Rachunkowe „Biuroela” Elzbieta Pełczyńska 91-409 Łódź, ul. Pomorska 86 lok. 4u.

Szanowna Pani/ Panie, Administratorem Twoich danych osobowych jest Biuro Rachunkowe „Biuroela” Elzbieta Pełczyńska 91-409 Łódź, ul. Pomorska 86 lok. 4u, zwany dalej: „Administratorem”. Możesz skontaktować się z Administratorem pisząc na adres: Biuro Rachunkowe „Biuroela” Elzbieta Pełczyńska 91-409 Łódź, ul. Pomorska 86 lok. 4u lub telefonując pod numer: 504 514 826.

Postanowienia szczegółowe

  • Twoje dane przetwarzane są w celu realizacji umowy cywilnoprawnej. Podanie Twoich danych osobowych jest dobrowolne, lecz konieczne w celu realizacji powyższej umowy.
  • Twoje dane osobowe przetwarzane są wyłącznie w zakresie związanym z realizacją powyższych celów. Nie udostępniamy Twoich danych innym odbiorcom oprócz podmiotów upoważnionych na podstawie przepisów prawa.
  • Administrator nie zamierza przekazywać Twoich danych do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowych.
  • Twoje dane będą przechowywane nie dłużej niż jest to konieczne, tj. przez okres trwania umowy oraz wyznaczony właściwym przepisem prawa.
  • Masz prawo żądać od Administratora dostępu do swoich danych, ich sprostowania, zaktualizowania, jak również masz prawo do ograniczenia przetwarzania danych.Zasady udostępnienia dokumentacji pracowniczej zostały określone przez przepisy polskiego prawa.
  • W związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych przez Administratora przysługuje Ci prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  • W oparciu o Twoje dane osobowe Administrator nie będzie podejmował wobec Ciebie zautomatyzowanych decyzji,
    w tym decyzji będących wynikiem profilowania*.

* Profilowanie oznacza dowolną formę zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych, które polega na wykorzystaniu danych osobowych do oceny niektórych czynników osobowych osoby fizycznej, w szczególności do analizy lub prognozy aspektów dotyczących pracy tej osoby fizycznej, jej sytuacji ekonomicznej, zdrowia, osobistych preferencji, zainteresowań, wiarygodności, zachowania, lokalizacji lub przemieszczania się.